Suya Dair Her şey

Kamu kurumu olmanın verdiği sosyal sorumluluk bilinci ile geleceğimizin teminatı çocuklarımıza onsuz olmaz dediğimiz suyun yaşamımıza sunduğu ayrıcalığını her daim anlatmaya çalıştık.

Gaziantep’te yaşayan sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak yer alan, etkinliklerinin etkileşimlerini sosyal medya üzerindeki bir grup üzerinden devam ettiren gelecek nesli yetiştiren kentimizin nadide anneleri ile bir araya geldik.

Kadın hem tutumludur hem de yetiştirdiği çocuklara tutumluluğu aşılamaya çalışır, biz de bu bağlamda “ suya dair her şey” konu başlığı ile evde yapabileceğimiz pratik su tasarrufu yöntemlerinden, suyun vücudumuza etkisi, çocuklarımıza etkisi, yanlış bildiklerimiz, aslında olması gerekenler gibi alt başlıklar ile zaten değerini iyi bildikleri su’dan bahsettik.

Çocukları okul çağına hazırlayan ve ilk öğretmenleri olan annelerle yaptığımız sunum çok akıcı geçerken, 22 Mart Dünya Su Günü kapsamında çocuklar için hazırladığımız “ Yaşasın Su İçmek” ve “ Suyun Süper Gücü” isimli kitaplarımızı annelere armağan ettik.

 


Haber Tarihi : 10-04-2018

Önceki Sayfa

Ana Sayfa

GASKİ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı © 2012

PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'C:\Program Files (x86)\Plesk\Additional\PleskPHP54\ext\php_pdo_oci.dll' - Access is denied. in Unknown on line 0